Denní kontrola zákazníků v databázích dlužníků v ČR i SR


Stalo se vám, že jste obchodovali s někým, kdo vám pak nezaplatil? Poskytli jste služby či dodali zboží firmě, která později vstoupila do likvidace? Máte nedobytné pohledávky? Podívejte se s námi, jak se těmto situacím lehce vyvarovat s IS KOSTKA.

 

IS KOSTKA automaticky kontrolují, zda firma ve vašem adresáři nemá rizikový záznam v dlužnických databázích, katastru nemovitostí, insolvenčním rejstříku, obchodním rejstříku a mnoha dalších databázích.

 

Pokud je nalezena informace mající možný vliv na kredibilitu firmy, IS KOSTKA tuto skutečnost ihned označí oranžovým, červeným, nebo černým semaforem Creditcheck na kartě partnera a v přehledu partnerů. A nejen to, při pořizování dokladů je možné nastavit, aby byla tato skutečnost kontrolována online!

 

Kontrola zákazníka v creditchecklist

 

Prověření vašich obchodních partnerů je aktualizováno každých 24 hodin a je pro uživatele IS KOSTKA zcela zdarma. Informace jsou získávány ze serveru společnosti Credit Check, s.r.o., která je naším partnerem. Celý proces kontroly probíhá bez předávání IČ nebo názvů vašich kontaktů druhé straně, díky čemuž nemusíte mít obavu o případné zneužití citlivých informací.

 

Jak postupovat pro získání informací přímo z informačního systému KOSTKA Pro SB?

 

Pokud se nespokojíte se základní informací a budete chtít znát důvod vzniku upozornění, můžete přímo z karty obchodního partnera otevřít report CREDITCHECKLIST. Zde se dozvíte základní informace o dlužníkovi a varováních, která jsou k němu vázána. Tlačítko mění svůj vzhled podle toho, zda je indikována špatná kredibilita či nikoliv. Kliknutím na tlačítko zobrazíte CREDITCHECKLIST.

 

CreditcheckKostka 2

 

IS KOSTKA umožňují online kontrolovat varovné informace z CREDITCHECKLIST. Při zadávání partnera na doklad se tak IS připojí k databázi a online tyto informace zjistí. O výsledku je uživatel informován.

 

creditcheckkostka 3

 

V systému je připravena také hromadná aktualizace „podezřelých" subjektů. Tato volba vám umožní aktualizovat obrázkové hodnocení v celé vaší databázi obchodních partnerů. Po hromadné aktualizaci bude tlačítko na kartě partnera přímo zobrazovat barevnou značku u těch subjektů, které dostaly varovné hodnocení.

 

Hromadná aktualizace je vhodná zejména tam, kde nemají uživatelé přístup k internetu a nemohou tak ověřit kredibilitu zákazníka online.


Služba CREDITCHECKLIST

 

Služba sbírá data z vybraných informačních zdrojů – např. insolvenčního rejstříku, dlužnické databáze, katastru nemovitostí. Tato data analyzuje pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory, a každou firmu okamžitě a zdarma označí semaforemcreditcheckkostka 4


Takto vypadají záznamy prověřených firem:

creditcheckkostka 5

 

Zajímavou možností je také neomezený přístup k detailním reportům, kde získáte podrobné informace o dlužníkovi. Detailní pohled na neomezenou verzi CREDITCHECKLIST si můžete prohlédnout zde http://www.creditcheck.cz/CCLfullViewRed.aspx.

 

creditcheckkostka 6

 

Cena neomezeného přístupu (včetně zasílání upozornění na změny týkajících se vašich zákazníků e-mailem) je 990 Kč/měsíc.
Nyní máte možnost si placenou verzi služby nezávazně na 1 měsíc vyzkoušet. V případě zájmu o vyzkoušení se obraťte na společnost Credit Check, s.r.o.


Nastavení v IS KOSTKA

 

Uživatelé s neomezeným přístupem do CREDITCHECKLIST mohou v IS KOSTKA zadat svůj klíč, díky kterému se tak dostanou k detailním informacím přímo z IS KOSTKA.

 

CreditcheckKostka 7

 

Bez ohledu na to, zda máte omezenou nebo neomezenou verzi CREDITCHECKLIST, můžete si v nastavení IS zvolit, na kterých okruzích dokladů se má hlášení o kredibilitě objevovat online.

AKTUALITY

Prev Next

20 Říj 2020

(CZ) Jak nastavit v GEORGE ABO

V článku najdete, jak nastavit v programu GEORGE České Spořitelny předávání prostřednictvím souboru ABO více


19 Říj 2020

Hledání v tiskové sestavě

Jak hledat text v náhledu tiskové sestavy se dozvíte v návodu.  více


15 Říj 2020

Import IsDoc, nahrání položek do IS KOSTKA

  Už není nutné zadávat položky DOF, to je skvělá zpráva. Při elektronické výměně dokumentů je možné využít nově také formát IsDoc. Tento formát je možné využít pro elektronický přenos faktur, zálo... více


14 Říj 2020

Jak vyhledat hromadně položku na dokladech?

Byl přidán článek na vyhledání údajů na skladových a odbytových dokladech. Celý článek naleznete v sekci návody . více


09 Říj 2020

(SR) Daňový kalendář október 2020

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář október 2020         více


09 Říj 2020

(ČR) Daňový kalendář říjen 2020

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář říjen 2020 více


09 Říj 2020

(ČR) Školení „Základy ovládání v IS KOSTKA"

  Jedno z oblíbených školení kde si noví uživatelé osvojí základy práce s IS KOSTKA a stávající uživatelé si osvěží své znalosti. Rozšíří si znalosti v oblastech kde si nejsou zcela jisti, osvěží a d... více


06 Říj 2020

Internetové bankovnictví GEORGE

Česká spořitelna mění datový výstup bankovních výpisů, který zpracovává IS KOSTKA v části styk s bankou. Internetové bankovnictví GEORGE vytváří bankovní výpisy ve formátu CSV, který jsme dosud pro da... více


15 Zář 2020

Prodej přes e-shopy roste

Jistě jste zaznamenali, jak rychle se zákazníci naučili nakupovat na e-shopech, čemuž stávající krizová situace ještě napomohla. Také uvažujete o tom, že si založíte svůj e-shop a nebo už nějaký máte,... více


15 Zář 2020

(ČR) Daňový kalendář září 2020

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář září 2020 více