Denní kontrola zákazníků v databázích dlužníků v ČR i SR


Stalo se vám, že jste obchodovali s někým, kdo vám pak nezaplatil? Poskytli jste služby či dodali zboží firmě, která později vstoupila do likvidace? Máte nedobytné pohledávky? Podívejte se s námi, jak se těmto situacím lehce vyvarovat s IS KOSTKA.

 

IS KOSTKA automaticky kontrolují, zda firma ve vašem adresáři nemá rizikový záznam v dlužnických databázích, katastru nemovitostí, insolvenčním rejstříku, obchodním rejstříku a mnoha dalších databázích.

 

Pokud je nalezena informace mající možný vliv na kredibilitu firmy, IS KOSTKA tuto skutečnost ihned označí oranžovým, červeným, nebo černým semaforem Creditcheck na kartě partnera a v přehledu partnerů. A nejen to, při pořizování dokladů je možné nastavit, aby byla tato skutečnost kontrolována online!

 

Kontrola zákazníka v creditchecklist

 

Prověření vašich obchodních partnerů je aktualizováno každých 24 hodin a je pro uživatele IS KOSTKA zcela zdarma. Informace jsou získávány ze serveru společnosti Credit Check, s.r.o., která je naším partnerem. Celý proces kontroly probíhá bez předávání IČ nebo názvů vašich kontaktů druhé straně, díky čemuž nemusíte mít obavu o případné zneužití citlivých informací.

 

Jak postupovat pro získání informací přímo z informačního systému KOSTKA Pro SB?

 

Pokud se nespokojíte se základní informací a budete chtít znát důvod vzniku upozornění, můžete přímo z karty obchodního partnera otevřít report CREDITCHECKLIST. Zde se dozvíte základní informace o dlužníkovi a varováních, která jsou k němu vázána. Tlačítko mění svůj vzhled podle toho, zda je indikována špatná kredibilita či nikoliv. Kliknutím na tlačítko zobrazíte CREDITCHECKLIST.

 

CreditcheckKostka 2

 

IS KOSTKA umožňují online kontrolovat varovné informace z CREDITCHECKLIST. Při zadávání partnera na doklad se tak IS připojí k databázi a online tyto informace zjistí. O výsledku je uživatel informován.

 

creditcheckkostka 3

 

V systému je připravena také hromadná aktualizace „podezřelých" subjektů. Tato volba vám umožní aktualizovat obrázkové hodnocení v celé vaší databázi obchodních partnerů. Po hromadné aktualizaci bude tlačítko na kartě partnera přímo zobrazovat barevnou značku u těch subjektů, které dostaly varovné hodnocení.

 

Hromadná aktualizace je vhodná zejména tam, kde nemají uživatelé přístup k internetu a nemohou tak ověřit kredibilitu zákazníka online.


Služba CREDITCHECKLIST

 

Služba sbírá data z vybraných informačních zdrojů – např. insolvenčního rejstříku, dlužnické databáze, katastru nemovitostí. Tato data analyzuje pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory, a každou firmu okamžitě a zdarma označí semaforemcreditcheckkostka 4


Takto vypadají záznamy prověřených firem:

creditcheckkostka 5

 

Zajímavou možností je také neomezený přístup k detailním reportům, kde získáte podrobné informace o dlužníkovi. Detailní pohled na neomezenou verzi CREDITCHECKLIST si můžete prohlédnout zde http://www.creditcheck.cz/CCLfullViewRed.aspx.

 

creditcheckkostka 6

 

Cena neomezeného přístupu (včetně zasílání upozornění na změny týkajících se vašich zákazníků e-mailem) je 990 Kč/měsíc.
Nyní máte možnost si placenou verzi služby nezávazně na 1 měsíc vyzkoušet. V případě zájmu o vyzkoušení se obraťte na společnost Credit Check, s.r.o.


Nastavení v IS KOSTKA

 

Uživatelé s neomezeným přístupem do CREDITCHECKLIST mohou v IS KOSTKA zadat svůj klíč, díky kterému se tak dostanou k detailním informacím přímo z IS KOSTKA.

 

CreditcheckKostka 7

 

Bez ohledu na to, zda máte omezenou nebo neomezenou verzi CREDITCHECKLIST, můžete si v nastavení IS zvolit, na kterých okruzích dokladů se má hlášení o kredibilitě objevovat online.

AKTUALITY

Prev Next

08 Dub 2021

(SR) Daňový kalendář Apríl 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář Apríl 2021         více


08 Dub 2021

(ČR) Daňový kalendář Duben 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář Duben 2021 více


07 Dub 2021

Obchod se přesunuje do online světa.

  Doba nám přinesla nové zkušenosti a výzvy. Jednou z nich je přesun části obchodů do online světa. Pro podporu vašich online prodejů jsme připravili propojení Kostky s Prestashopem. Prestashop je vý... více


29 Bře 2021

Upgrade 7.183

Od soboty 27.3.2021 je k dispozici upgrade 7.183. Jeho hlavními novinkami jsou: ČR    - zavedení a zpracování složek pro karanténní příspěvek od sociální pojišťovny, tzv "izolačka". SR    - Je mož... více


11 Bře 2021

TISK a MODRÁ SMRT

Zvolili jste ve Windows 10 tisk a objevila se modrá obrazovka (slengově modrá smrt)? Jedná se chybu, která je spojena s březnovým updatem KB5000802 systému Windows 10. Týká se všech tisků, nikoli jen ... více


11 Bře 2021

(SR) Daňový kalendář Marec 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář Marec 2021         více


11 Bře 2021

(ČR) Daňový kalendář Březen 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář Březen 2021 více


05 Bře 2021

(ČR) Co je to a jak použít ISDOC

Na počátku roku 2021 je stále častěji slyšet slovo ISDOC v souvislosti s fakturací. O co vlastně jde?   ISDOC je zkratka z Information System DOCument a jedná se o dohodnutý formát pro výměnu dat me... více


05 Bře 2021

Zmeny v sociálnych poisteniach (SR)

Do sekce Návody - Mzdy byl přidán článek Zmeny v sociálnych poisteniach (SR) více


05 Bře 2021

Severní Irsko a INTRASTAT

Po "Brexitu", kdy Spojené království s kódem země GB není členem EU, došlo z hlediska intrastatu ke změnám, které se tákají území Severního Irska. Toto území má pro intrastat kód XI. Pro tento účel je... více