Denní kontrola zákazníků v databázích dlužníků v ČR i SR


Stalo se vám, že jste obchodovali s někým, kdo vám pak nezaplatil? Poskytli jste služby či dodali zboží firmě, která později vstoupila do likvidace? Máte nedobytné pohledávky? Podívejte se s námi, jak se těmto situacím lehce vyvarovat s IS KOSTKA.

 

IS KOSTKA automaticky kontrolují, zda firma ve vašem adresáři nemá rizikový záznam v dlužnických databázích, katastru nemovitostí, insolvenčním rejstříku, obchodním rejstříku a mnoha dalších databázích.

 

Pokud je nalezena informace mající možný vliv na kredibilitu firmy, IS KOSTKA tuto skutečnost ihned označí oranžovým, červeným, nebo černým semaforem Creditcheck na kartě partnera a v přehledu partnerů. A nejen to, při pořizování dokladů je možné nastavit, aby byla tato skutečnost kontrolována online!

 

Kontrola zákazníka v creditchecklist

 

Prověření vašich obchodních partnerů je aktualizováno každých 24 hodin a je pro uživatele IS KOSTKA zcela zdarma. Informace jsou získávány ze serveru společnosti Credit Check, s.r.o., která je naším partnerem. Celý proces kontroly probíhá bez předávání IČ nebo názvů vašich kontaktů druhé straně, díky čemuž nemusíte mít obavu o případné zneužití citlivých informací.

 

Jak postupovat pro získání informací přímo z informačního systému KOSTKA Pro SB?

 

Pokud se nespokojíte se základní informací a budete chtít znát důvod vzniku upozornění, můžete přímo z karty obchodního partnera otevřít report CREDITCHECKLIST. Zde se dozvíte základní informace o dlužníkovi a varováních, která jsou k němu vázána. Tlačítko mění svůj vzhled podle toho, zda je indikována špatná kredibilita či nikoliv. Kliknutím na tlačítko zobrazíte CREDITCHECKLIST.

 

CreditcheckKostka 2

 

IS KOSTKA umožňují online kontrolovat varovné informace z CREDITCHECKLIST. Při zadávání partnera na doklad se tak IS připojí k databázi a online tyto informace zjistí. O výsledku je uživatel informován.

 

creditcheckkostka 3

 

V systému je připravena také hromadná aktualizace „podezřelých" subjektů. Tato volba vám umožní aktualizovat obrázkové hodnocení v celé vaší databázi obchodních partnerů. Po hromadné aktualizaci bude tlačítko na kartě partnera přímo zobrazovat barevnou značku u těch subjektů, které dostaly varovné hodnocení.

 

Hromadná aktualizace je vhodná zejména tam, kde nemají uživatelé přístup k internetu a nemohou tak ověřit kredibilitu zákazníka online.


Služba CREDITCHECKLIST

 

Služba sbírá data z vybraných informačních zdrojů – např. insolvenčního rejstříku, dlužnické databáze, katastru nemovitostí. Tato data analyzuje pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory, a každou firmu okamžitě a zdarma označí semaforemcreditcheckkostka 4


Takto vypadají záznamy prověřených firem:

creditcheckkostka 5

 

Zajímavou možností je také neomezený přístup k detailním reportům, kde získáte podrobné informace o dlužníkovi. Detailní pohled na neomezenou verzi CREDITCHECKLIST si můžete prohlédnout zde http://www.creditcheck.cz/CCLfullViewRed.aspx.

 

creditcheckkostka 6

 

Cena neomezeného přístupu (včetně zasílání upozornění na změny týkajících se vašich zákazníků e-mailem) je 990 Kč/měsíc.
Nyní máte možnost si placenou verzi služby nezávazně na 1 měsíc vyzkoušet. V případě zájmu o vyzkoušení se obraťte na společnost Credit Check, s.r.o.


Nastavení v IS KOSTKA

 

Uživatelé s neomezeným přístupem do CREDITCHECKLIST mohou v IS KOSTKA zadat svůj klíč, díky kterému se tak dostanou k detailním informacím přímo z IS KOSTKA.

 

CreditcheckKostka 7

 

Bez ohledu na to, zda máte omezenou nebo neomezenou verzi CREDITCHECKLIST, můžete si v nastavení IS zvolit, na kterých okruzích dokladů se má hlášení o kredibilitě objevovat online.

AKTUALITY

Prev Next

31 Srp 2021

(SR) Daňový kalendář September 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář September 2021         více


31 Srp 2021

(ČR) Daňový kalendář Září 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář Září 2021 více


11 Srp 2021

(SR) Daňový kalendář August 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář August 2021         více


11 Srp 2021

(ČR) Daňový kalendář Srpen 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář Srpen 2021 více


22 Čec 2021

Upgrade 7.185

Od 22.07.2021 je k dispozici upgrade 7.185, který obsahuje tyto hlavní změny:   Mzdy - (SR) Výpočet miezd pripravený na to, že deti od 07/2021 budú mať bonus odstupňovaný podľa troch vekových skupí... více


14 Čec 2021

(SR) Výška životného minima od 1.7.2021

Od 1.7.2021 se tato hodnota mění na 218.06€, což je důlžité pro zpracování mezd v SR v auguste za júl. Také se mění bonus na děti - je odstupňovaný dle věku dítěte. Tyto změny jsou součástí upgrade 7.... více


07 Čec 2021

Náhrada mzdy za letní tábor

Do sekce Návody - Mzdy byl přidán článek Náhrada mzdy za letní tábor více


06 Čec 2021

(SR) Daňový kalendář Júl 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (SR) Daňový kalendář Júl 2021         více


06 Čec 2021

(ČR) Daňový kalendář Červenec 2021

  Celý daňový kalendář naleznete ZDE: (ČR) Daňový kalendář Červenec 2021 více


06 Čec 2021

Školení na výstupy z IS KOSTKA v MS Excel

  Máme pro vás zcela nové školení a to na práci spojenou s výstupy z IS KOSTKA do MS Excel.    Máte potíže s filtrováním velkého množství dat, až se v nich ztrácíte? Moříte se se zadáváním funkcí,... více