Máte k dispozici od svých obchodních partnerů různé výpisy v CSV souborech? Například seznam položek objednávky nebo nabídky. Všechny tyto položky potřebujete zapsat do systému a nechce se vám je pracně zapisovat ručně, jednu po druhé; zvlášť, je-li jich větší množství…
Připravili jsme pro vás nadstavbový modul v podobě XLS souboru, který vám tuto práci velmi zjednoduší.

 

Pokud je v CSV souboru oddělovačem čárka, při otevření v aplikaci MS Excel se data do jednotlivých sloupců „nerozhodí“, zůstanou spojená v jednom řádku. V našem importním XLS souboru budete mít tlačítko, které automaticky načte data ze zvoleného souboru a přiřadí je do správných sloupců. Vy si pak můžete načtená data zkontrolovat a pak už jen stačí stisknout tlačítko pro import do požadovaného dokladu v IS KOSTKA. Doklad může být z libovolného okruhu (POP, OBJ, DOF, NAK, PRI, VYD, NAB, ZAK, DOD, ODF, PRO). Při importu se položky do příslušného dokladu automaticky doplní.

Data můžete samozřejmě naimportovat jen do jednoho dokladu (na příjmové, nebo na výdejové straně) a tento doklad do ostatních okruhů pak v IS KOSTKA „překlopit“.

 

Bližší imformace podá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..