helpline 2

Informační systémy KOSTKA jsou ideálním řešením pro malé, střední i velké firmy, které chtějí výkonný informační systém a přitom dávají přednost již vyvinutým řešením, krátké době nasazení do provozu a nižší ceně, než je tomu u implementací zakázkově upravovaných IS této kategorie.

Hlavní předností KOSTKA je skutečnost, že zákazník získává hotové řešení založené na běžných standardech, při zachování veškerých výhod, které poskytuje moderní 32 nebo 64 bitová aplikace s Client/Server architekturou, založenou na datové základně Microsoft SQL Serveru a tím poskytovanou vysokou bezpečností uložených dat nejen proti poškození, ale také proti jejich zneužití neoprávněnou osobou.

IS KOSTKA je nabízen ve více konfiguracích, aby si zákazník mohl zvolit typ licence dle požadovaných modulů a funkcí, včetně přesného počtu licencí nebo počtu zpracovávaných firem. Samozřejmostí zůstává možnost plynulé změny na libovolný vyšší typ licence kdykoliv během provozu IS.

IS KOSTKA je velmi zajímavým řešením i pro začínající firmy s maximálním počtem pěti stanic. Pro firmu této velikosti postačí serverová licence Microsoft Windows Server a není nutné kupovat licenci pro SQL Server, neboť jako datová základna je použita minimální verze SQL Serveru (EXPRESS), kterou zákazník obdrží s IS KOSTKA zdarma. Nadále pak zůstává možnost v případě růstu firmy kdykoliv přejít na plnou verzi Microsoft SQL Serveru.

IS KOSTKA nabízí možnosti parametrického nastavení a personifikace jednotlivým uživatelům i multilinguální podporu. Podrobně nastavovaná přístupová práva umožňují přesně stanovit činnost v systému jednotlivým uživatelům či skupinám uživatelů. Přístupová práva se neomezují pouze na to, zda uživatel může do dat nahlížet, opravovat či pořizovat doklady, ale také na jednotlivé činnosti. Volná definice tiskových výstupů, 100% otevřenost systému pro návazné aplikace a provázanost s MS Office je pro tento systém samozřejmostí.

Systém KOSTKA nabízí podporu pro komunikaci poboček s centrálou, dále umožňuje uživateli pracovat v systému odkudkoliv s využitím internetového klienta, umožňuje terminálový přístup k systému, nabízí možnost zpracování až 99 firem, samozřejmostí je možnost evidence libovolných dokumentů v elektronické formě (dokument MS Word, tabulku MS Excel, technický výkres, fotografii atd.), příjemný je také výskyt tlačítka s odkazem na návazný doklad. IS umožňuje jednoduchou a rychlou přeměnu dokladu na jiný doklad. Toto je umožněno využíváním společné datové základny, která zajišťuje zpracování v reálném čase a zároveň zajišťuje to, že každý údaj stačí do systému zadat pouze jednou.

Systému KOSTKA přísluší také podpora při jeho nasazování do provozu a podpora při provozu, která v sobě zahrnuje školení, parametrizaci systému, hotline i servisní pohotovost. Celá podpora je zajišťována zkušenými odborníky s mnohaletou praxí.

Chci vybrat variantu IS KOSTKA